DRILLMEC POLSKA TECHNOLOGIES – nowe biuro handlowe i serwis w Polsce.

23 sierpnia 2011 Zarejestrowana została spółka DRILLMEC POLSKA TECHNOLOGIES Sp. z o.o. będąca częścią sieci handlowo serwisowej DRILLMEC. Celem powołania spółki jest ułatwienie kontaktów handlowych dla Polskich firm wiertniczych zarówno tych z rynku poszukiwania złóż ropy i gazu jak również firm specjalizujących się w wierceniach geotermalnych, wierceniach eksploatacyjnych metanu z pokładów węgla kamiennego i wierceniach studziennych. Biuro i magazyn części znajduje się w miejscowości Węgrzce (KRAKÓW) i oferuje pełny dostęp do części zamiennych i wsparcia technicznego dla użytkowników urządzeń DRILLMEC.

Nasze mocne strony

Szeroka gama sprzętu DRILLMEC obejmuje konwencjonalne urządzenia lądowe seria RAPID i DM o mocy do 4000 HP i udźwigu masztu ponad 1000 ton, poprzez urządzenia mobilne z napędem spalinowym lub elektrycznym serii MR oraz urządzenia wiertnicze do wierceń studziennych.

Oddzielną gamę sprzętu stanowią w pełni automatyczne urządzenia hydrauliczne serii HH (super single) o uciągu do 600 ton i mocy do 2500 HP. Są to idealne urządzenia do wierceń eksploatacyjnych metanu z pokładów węgla lub geotermalnych.

Wszystkie typy urządzeń mogą być wyposażone w WALKING SYSTEM pozwalający na przemieszczanie się urządzenia w obrębie rozwiercanego klastra. System ten pozwala na „przemarsz” kompletnie zmontowanego urządzenia wraz z przewodem wiertniczym. Jest to idealne rozwiązanie dla wierceń eksploatacyjnych na złożach gazu łupkowego.

DRILLMEC wykonuje również kompleksowe zabudowy platform wiertniczych wszystkich typów.

Zapraszamy do zapoznania się z urządzeniami DRILLMEC na stronach „URZĄDZENIA”.