NDP – Biuro handlowe i serwis DRILLMEC w Polsce.

Firma NDP jest częścią sieci handlowo serwisowej DRILLMEC. Celem powołania spółki jest ułatwienie kontaktów handlowych dla Polskich firm wiertniczych zarówno tych z rynku poszukiwania złóż ropy i gazu jak również firm specjalizujących się w wierceniach geotermalnych, wierceniach eksploatacyjnych metanu z pokładów węgla kamiennego i wierceniach studziennych. Oferujemy pełny dostęp do części zamiennych i wsparcia technicznego dla użytkowników urządzeń DRILLMEC.

Nasze mocne strony

Szeroka gama sprzętu DRILLMEC obejmuje konwencjonalne urządzenia lądowe seria o mocy do 4000 HP i udźwigu masztu ponad 1000 ton, poprzez urządzenia mobilne z napędem spalinowym lub elektrycznym oraz urządzenia wiertnicze do wierceń studziennych.

Oddzielną gamę sprzętu stanowią w pełni automatyczne urządzenia hydrauliczne serii HH (super single) o udźwigu do 600 ton i mocy do 2500 HP. Są to idealne urządzenia do wierceń eksploatacyjnych metanu z pokładów węgla lub geotermalnych.

Wszystkie typy urządzeń mogą być wyposażone w WALKING SYSTEM pozwalający na przemieszczanie się urządzenia w obrębie rozwiercanego klastra. System ten pozwala na “przemarsz” kompletnie zmontowanego urządzenia wraz z przewodem wiertniczym. Jest to idealne rozwiązanie dla wierceń eksploatacyjnych na złożach gazu łupkowego.

DRILLMEC wykonuje również kompleksowe zabudowy platform wiertniczych wszystkich typów.

Zapraszamy do zapoznania się z urządzeniami DRILLMEC w zakładce URZĄDZENIA.